Yhteydenotto

Kari Helokivi
Hallituksen puheenjohtaja
010 281 1102
kari.helokivi@helokivi.fi
Joni Helokivi
Toimitusjohtaja
010 281 1101
joni.helokivi@helokivi.fi
Jussi Rajala
Henkilöstö- ja kehitysjohtaja
010 281 1106
jussi.rajala@helokivi.fi
Jarno Reponen
Kuljetuspäällikkö
Kierrätys kuljetukset
010 281 1108
jarno.reponen@helokivi.fi
Ari Sissi
NEOT ADR kuljetussuunnittelija
010 281 1103
ari.sissi@helokivi.fi
Harri Tontti
Kuljetusesimies
Kierrätys kuljetukset
010 281 1104
harri.tontti@helokivi.fi
Antti Koskela
NESTE ADR kuljetussuunnitelija
010 281 1107
antti.koskela@helokivi.fi
Juha Einonen
Huoltopäällikkö
010 281 1105
juha.einonen@helokivi.fi

Nimi *
Sähköposti *
Viesti *
Varmenne
Kirjoita varmenne
Lähetä lomake

Kuljetusliike Helokivi Oy

Ritomäentie 21
15540 Villähde

puh 010 281 1100
fax 010 281 1109

info@helokivi.fi
www.helokivi.fi

» Katso tarkemmat yhteystiedot


Rekrytointi

» Hae nyt